Viešoji įstaiga „Tavo Viltis“

VšĮ Tavo viltis duris atvėrė 2020 m. spalio mėnesį, siekiant atsakyti į Radviliškio mieste gyvenančių šeimų psichosocialinius poreikius.  Džiaugiamės šiuo metu veikiančiu vaikų dienos centru, kuriame vaikams suteikiamas įvairiapusis ir kokybiškas užimtumas bei kitos paslaugos. Siekiame, kad vaikų dienos centras būtų saugi erdvė, o kiek vienas vaikas jaustųsi priimtas.  

Esame ne pelno siekianti organizacija tad visos paslaugos - teikiamos nemokamai.

PASLAUGOS

Pagalba pamokų ruošoje. Yra organizuojamos įvairios ugdymo priemonės, padedančios įsisavinti mokyklose užduotą medžiagą.

Centrą lankantiems vaikams yra suteikiamas maitinimas  - pietūs.

Vaikų dienos centro veikla nukreipta ne tik į turiningą vaikų užimtumą, bet kartu į pagalbą šeimai. Tėvai ar globėjai turi galimybę gauti nemokamas kompetetingo ir patyrusio
socialinio darbuotojo konsultacijas.Esant galimybei, bendradarbiaujant su kitomis organizacijomis, stengiamasi atliepti tam tikrus šeimų materialinius poreikius (pvz.: reikiamų sezoninių rūbų paieška). 

Specialistai suinteresuoti kiekvieną dieną praturtinti vaikų akiratį, suteikti nuoširdaus dėmesio, įžvelgiant ne tik grupės, bet ir individualius poreikius.  

Įvairių užsiėmimų pagalba ugdoma vaiko socializacija, vaikai mokosi dirbti komandoje, labiau suprasti ir priimti vienas kitą. Bei geriau pažinti ir išreikšti save.


Turime įvairių įdėjų ir svajonių, kurias trokštame įgyvendinti, kad būtų atsakyti įvairūs vaikų ir jų šeimų poreikiai. Todėl kiekvieno iš Jūsų pagalba reiškia labai daug!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie vaikų centre teikiamas paslaugas bei apie priėmimą į vaikų dienos centrą - susisiekite su mumis

VšĮ Tavo viltis